Çalışan güvenliği ve özlük hakları çerçevesinde bazı düzenlemeler getiren 7103 sayılı kanun ile şekillendirilmiş sigorta teşvik sistemi sosyal güvenlik alanında pek çok düzenlemeler getiriyor. Bu sistem aslında destek ve indirimlerden yararlanmak isteyen işletmeler açısından geriye dönük teşvik sistemidir diyebiliriz. Dilerseniz sigorta teşvik sistemini biraz daha yakından tanıyalım. Ayrıca bu çerçevede firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetler değinmeye çalışalım. Hepimizin malumu olduğu üzere 6111 sayılı teşvik edilmesine yönelik kanunlarla paralel olarak işleyen sigorta teşvik sistemi birtakım hesaplamaları doğru bir şekilde yapmayı gerektiriyor. Tabii bu durumda firmanın geriye dönük elde ettiği hak edişlerin yine bedelsiz olarak hesaplanması şarttır. Dolayısıyla profesyonel düzeyde danışmanlık ve işlem desteği alabileceğiniz firmamız ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Sigorta Teşvik Sistemi ile Geriye Yönelik Haklarınızı Alabiliyorsunuz

Hiç kuşkusuz Sigorta teşvik sistemi sistemi ekonomiye hareketlilik getirmesi bakımından aynı zamanda istihdamı da teşvik ediyor. Dolayısıyla bu teşvik sisteminde birden fazla olumlu yönden faydalanmak pekala mümkündür. Bunun yanı sıra faydalanılacak teşvikler çeşitlilik arz ettiğinden hangi yöntemin uygulanacağını lütfen firmamıza danışmak suretiyle öğrenmenizi öneriyoruz. Bu çerçevede;

  • Stratejik yatırımlar teşviki
  • Bölgesel teşvik uygulamaları
  • Genel teşvik uygulamaları
  • Büyük ölçekli yatırım teşviki

Tarzında teşvik yöntemlerinden birini tercih ederek sigorta teşvik sistemi yönteminden faydalanabilirsiniz.

SGK Danışmanlığı Çerçevesinde Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Tabii firmamız çok yönlü bir danışmanlık hizmeti verdiğinden, sigorta teşvik uygulamaları ve danışmanlığı dışında daha pek çok hizmetimizden SGK danışmanlığı çerçevesinde yararlanabileceğiniz i büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Yine İş ve İşçi sağlığı, iş hukuku ve Sosyal Güvenlik danışmanlığı, iş sözleşmeleri, özlük hakları iş akdi feshi gibi konularda profesyonel destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra idari para cezaları işyeri tescil işlemleri yurtdışı işçi istihdam uygulamaları, emeklilik, uyuşmazlık ve dava danışmanlık hizmetleri işyeri iç yönetmeliği gibi konularda firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden maksimum düzeyde yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Başta sigorta teşvik sistemi olmak üzere bilmek istediklerinizi 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattı üzerinden firmamıza ulaştırabilirsiniz. Çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz, esen kalınız.