HKT Danışmanlık ofisi olarak Kurumsal İŞKUR Danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İşverenler için İŞKUR Teşvikleri hizmetlerinde danışmanlık ve uygulama hizmeti profesyonellik içerisinde gerçekleştiren uzman kadromuz ile kurulduğumuz yıldan bugüne kadar birçok referans edindik ve edinmeye devam ediyoruz. İşsizliğin azaltılması ve işverenlerin kar marjını arttıracak olan İŞKUR Teşvik sistemi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olma konusunda danışmanlık firmamız sizlerin aklına takılan sorular ve kanun karmaşasından sizleri kurtarıyor. İşverenlere gerçekleştirdiği hizmetler dahilinde uygun İŞKUR istihdamları hakkında danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Uygulama hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz programlar üzerinden firmanızın İŞKUR programlarındaki konumunu ve vaziyetini uzman kadromuz ile takip ediyoruz. Güçlü ve tecrübeli kadromuz ile danışmanlığını yaptığımız firmalara İşbaşı eğitim programı ve Suriyeliler uygulamalı eğitim programlarındaki yükümlülüğün yerine getirilmesinde tüm süreci sorunsuz şekilde yönetiyoruz. 2014 Yılında kurulmuş olan HKT Danışmanlık firmamız 500 hizmet sektöründe gerçekleştirmiş olduğu 750’den fazla firma ile aktif olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Avrupa yakasında Zeytinburnu, Anadolu yakasında Gebze ve Türkiye’nin bazı noktalarında şubemiz bulunmakta olan firmamız devlet teşvikleri ve hibeler hakkında detaylı danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Suriyeliler için uyguladığımız programlardan faydalanmak için zaman kaybetmeden danışmanlık ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. İşverenler için devlet destekleri göz ardı edilmeksizin kar marjını üst seviyelere çıkarabilmektedir. Personel sigorta ve maaş gidelerini İŞKUR danışmanlık hizmetinmiz adı altında takip içerisinde sistematik şekilde yürütülmesi için firmamız bunun için en doğru adrestir.

İŞKUR Kurumsal danışman hizmetinden faydalanmak için uzman kadromuz sizleri telefon üzerinden ve yapılan randevu talebi üzerinden çalışmaların yürütüm aşaması gibi detaylı bilgilendirilme yapılmaktadır. Randevu hizmeti ile görüşme olanağını daha uygun ve samimi bulan HKT Danışmanlık ofisimiz, yüz yüze bir toplantı sayesinde yaptığı çalışmalar hakkında ve yürürlükteki işlemleri daha iyi anlatma imkanı sunuyor. Bire bir görüşme sırasında işverenlerin aklına takılan soruları samimi ve güleryüzlü bir şekilde karşılıyoruz.

İŞKUR Danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için HKT Danışmanlık firmamızın uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uzman kadromuz sorunsuz ve kaliteli hizmet sunduğundan emin olabilirsiniz. 750’den fazla referanslarımız arasında sizleri de görmekten onur duyarız.