Geriye Dönük SGK Teşvik Kazanımları

Modern toplum modern hizmetlerle şekillenebilir ve bu hizmetlerinin sunumunda ülkelerin teşvik sistemleri müteşebbisleri ayakta tutar. Dolayısıyla aralarında geriye dönük SGK teşvik kazanımları ve benzeri uygulamaların da bulunduğu bu sistemlerden yararlanmamak elbette ki düşünülemez. Eğer sizlerde bireysel veya kurumsal anlamda yatırımlarımıza geriye yönelik teşvik desteği sağlamak istiyorsanız firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu alanda hayli deneyimli ve tecrübe sahibi firmamız hizmetlerini tercih ederek aynı zamanda uzman desteği ile gerçekleştirilecek yatırımı en verimli şekilde değerlendirmeniz mümkün olabiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya diğer iletişim adresleri üzerinden kuruluşumuza ulaşmak olacaktır.

SGK Teşvikleri İle Güçlü Yatırım Olanakları Sağlıyoruz

Hepimizin malumu olduğu üzere bir yatırım gerçekleştirilirken belirli risklerin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bu nedenle en azından maddi anlamda SGK teşvikleri ile güçlü bir yatırım yapabilmenizin tek şartı profesyonel bir anlayışla hareket etmektir diyebiliriz. Dilerseniz bu noktadan itibaren konunun çok daha iyi anlaşılması için geriye dönük SGK teşvik kazanımları nasıl kullanılır ve firmanızın hangi şartları sağlamış olması gerekir konularına açıklık getirmeye çalışalım. 5510 sayılı kanun ek 17 maddesi ile düzenlenen ve daha önce 7103 sayılı kanunla desteklenen tüm uygulamalar aslında firmanın bir yandan karlılığını arttırmak öte yandan istihdamı teşvik etmesi bakımından oldukça anlamlıdır. Ülkemizde 2018 yılında yürürlüğe giren ek 17 İnci madde uyarınca prim teşviki, destek ya da indirimlerden yararlanılması söz konusu olmuştur. Ekonomiye canlılık getirmesi ve işsizliğin önüne geçmek için yatırımların bir bakıma koruma altına alındığı geriye dönük SGK teşvik kazanımları aslında işletmenin devamlılığını da sağlıyor.

SGK Danışmanlık Hizmetleri Alarak İşletmenizi Geleceğe Taşıyın

Pek çok işletme maalesef danışmanlık hizmetlerini almadığı ve bu hizmetlerden yararlanmadığı için ya kanuna aykırı hareket ediyor veya bu olumsuzluktan bir şekilde etkileniyor. Gerekli kanuni projelerin yerine getirilmesi bakımından Kurumsal SGK danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmanızı ve işletmenizin gelecekte var olabilmesi için haklarınızı tam olarak alabilmenizi sağlayan firmamız ile çalışmanızı mutlaka öneriyoruz. Kuruluşumuza sizleri yanıtlamak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz destek hattından ulaşabilir ve geriye dönük SGK teşvik kazanımları nasıl işletmenize dönüş sağlar noktasında profesyonel destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir